• |
ide | kryesore

Dyshime se në portin e Durrësit hyri kokainë, zbulohet sa arka mungonin në kontejnerin me banane

Arkiva, Lajme, Të fundit
porti-i-durresit.jpg

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje arrestimet në portin e Durrësit, ku dyshohet se përmes një kontejneri ka hyrë sërish kokainë në vendin tonë.


(EMRAT) 20 të arrestuar për drogën e dyshuar në portin e Durrësit


Në kontejner mungonin 49 arka me banane, të cilat thuhet se janë marrë para se mjeti të kalonte për skanim.

Ndërkohë, punonjësit e arrestuar, pretendojnë se kontejneri ka ardhur i hapur.

Ende nuk ka një informacion nga policia për intinerarin e kontejnerit me banane dhe nga cili vend ka ardhur.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.