• |
ide | kryesore

I komplimentoi të dashurën, shqiptari nxjerr armën dhe qëllon kamarierin në Itali

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 33-vjeçar shqiptar që kishte qëlluar me armë drejt një kamarieri pasi ky i fundit i komplimentoi të dashurën është arrestuar në Itali.


Ngjarja ka ndodhur në qershor jashtë një lokali në qendër të Anzios.


I arrestuari është një 33-vjeçar me origjinë shqiptare, i gjurmuar në Riccione, shkruajnë mediet italiane.

Hetimet u kryen nga Karabinierët e Njësisë së Hetimit të Grupit Frascati dhe Compagnia di Anzio, nën drejtimin e Prokurorisë Publike të Velleteri.

Shqiptari goditi kamarierin në kofshë rreth orës 03:30 më 19 qershor. Ai mbeti i plagosur, por episodi mund të kishte pasoja më të rënda, sipas hetuesve.

Sipas rindërtimit të ngjarjes, i dyshuari nxori armën nga çanta dhe e qëlloi kamarierin pas komplimenteve që ky i fundit i bëri të dashurës së tij.

Shqiptari akuzohet për tentativë vrasjeje. Ai u gjet i fshehur në një banesë ku jetonin disa bashkatdhetarë në zonën e Rivierës Romagna.


23 Comments

 1. Ky,si shume te tjere ne mesin tone, pervec se i beri keq edhe vetes (se do perfundoje ne burg), me keto sjellje i nxit vajzat shqiptare ne bote, qe primare ta kane martesen me te huaj e jo me shqiptar,pra drejt asimilimit brez pas brezit. Kaq dem na bejne keta lloj tipash,pervec se edhe prishjes se imazhit

   1. po demin tim do e ndiejne tipa si Luigj Marku dhe ti. te vjen radha dhe tym mso ke merak,.Mos mendo se spo te kerkojme ;)..Do paguash nje per nje mer hunderr

 2. Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist
  by A B Jamieson (Author)

  1. Të martohen gocat me ramëgonorrenë dmth????
   Kur krye-kokëpalari dhe thonjëpapreri eshte narçicist psikopat neurotik e narkoman i sëmurë që urren vajzat dhe gratë!!!!
   Ça të presim nga banditët e tijë të droguar???
   Vetëm turp ngado që venë.

 3. Prepare to be tortured: – the price you will pay for dating a narcissist
  by A B Jamieson (Author) .

 4. psikopatet e shohin femren e njerzit si objekte dhe si zgjatim te vetes se tyre

  kjo dashnorja ka qene sendi i psikopatit

   1. O pederast i LGBT O VARI KARS. PO AI MBROJTI KRENARINE E VET SE SKAPIDH MOTREQE TE LEJON TINGACMOSH TE FEJUAREN NE SY. Ti je nga ata qe ja u qin grate partua ne sy dhe ju thoni flm per nderin qe me bere. Njerez te peshire

  1. O debil te qifsha rracen e homoseksualit. Shko provoje ne cdo vend te Botes ta besh atedhe shikoje cfare ndodh. Ta heq koken tjetri se eshte ofendim per mashkullin o pleher. PoBku dini burreri ju se ju qiheni ne bythe jeni pederast te LGBT

 5. Te gjithe ju pseudomodern dhe kurva mavi qe urreni Shqiptaret Rrobte ku ti keni se dhe grate dhe nenat bilrs dhe ju do ju qijne ne bythe. Ky eshte burre dhe ju kurve si ju dhe ta kishte vrare fare kamarierin mire do bente. Ketu NE AMERIKE TE HEQ KOKEN TJETRI TI NGACMOSH TE DASHUREN PALE TE FEJUAREN DHE GRUAN. Ofendimi me i madh edhte kur ja ben nje mashkulli ne sy. Debila dhe servila rrobqira te te huajve. Meshkuj kurva jeni

  1. O idiot, nuk e perdhunoi, as nuk e ngacmoi, por vetem e komplimentoi pasi as nuk e dinte qe eshte e martuar,se po ta dinte as smerrej me te. Per nje komplimtent ta vriste?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.