• |
ide | kryesore

Aksidenti në Mallakastër, dy prej të plagosurve dërgohen në Tiranë në gjendje të rëndë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Bilanci i aksidentit të mbrëmshëm në aksin rrugor Fier – Tepelene, në vendin e quajtur Malas ka qenë i rëndë për personat e përfshirë në aksident. Të dhënat nga Spitali Rajonal Fier dhe të afërm të të aksidentuarve, bëjnë me dije se në aksident kanë mbetur të plagosur 8 persona: nga keta 6 të rritur dhe 2 fëmijë: 2 janë dërguar ne Tirane në gjendje të rëndë, një prej është shtetase italiane. Për momentin, 1 person është në reanimacion, shtetas italian, dhe 1 tjeter ne observacion.2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.