• |
ide | kryesore

Atentat me vdekje në Elbasan (EMRI)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Vrasje në Elbasan. Nga disa të shtëna pak minuta më parë në Elbasan, pranë stadiumit “Elbasan Arena”, ka mbetur i vrarë një person i identifikuar si Madrit Ulqinaku.


Raportohet se personi në fjalë është qëlluar me armë teksa hipte në makinë, duke mbetur i vdekur në vend.


Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, ndërsa policia ka blinduar zonën dhe po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes. ©Lapsi.al 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.