• |
ide | kryesore

Jep dorëheqjen Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Gledis Nano

-Instant, Lajme, Të fundit

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Gledis Nano është larguar nga detyra.  Dosja.al zbulon nga burime koefidencale se Nano ka dhënë dorëheqjen nga detyra në kulmin e zhvillimeve kriminale në Shqipëri. Pa mbushur një vit, Nano është larguar ndërsa ngjarja më e rëndë, ajo e zhdukjes së Ervis Martinajt nuk është zbardhur. Nano i ka dorëzuar dorëheqjen kryeministrit Edi Rama dhe zyrtarizimi i largimit nga detyra do të bëhet pasnesër (ditë e mërkurë) në mbledhjen e Këshillit të Ministrave ku do të jepet edhe emri i drejtorit të ri.


Gledis Nano mori drejtimin e Policisë së Shtetit në tetor të 2021-ës pas problemeve që i paraprinë Ardi Veliut në drejtimin dhe menaxhimin e trupës policore.18 Comments

    1. Hej shyqyr që iku ky idjot që Kure e Ka marre KY bashke me Çuçin detyren krim ështe rriture dhe që pas ikjes së Sander LLeshit policija e shteti Ka vajtur me koke poshte. Duhet gjetur edhe një her një minister si Sandrin LLeshi se për ndryshe na mori lumi. Dhe spiunet dhe hajdute si Berisha edhe me bekimin e Rames prape në Shtatore do bën rremuja prandaj duhet një Sander që të jave bën 8 me 2 siqe jave bër para dy viteve.

  1. Po normal eshte djale me intelekt nuk mund te punoje me police te zhytur ne krim deri ne fund qe drejtohen partia ne pushtet.

    Kuptove znj.Kim se Nano ishte investimi juaj se ku ka perfunduar ky vend qe ju e shihni vetem per ta mjele.

  2. Kujtoi se behet Policia duke rrujt mjekren spic. Langaraq dhe mendjelehte njekohsisht.
    Ta donte policine aq fort nuk do te pranonte nje post qe e nxirrte civil kaq shpejt. Tani nuk mund te ushtroje dot asnje detyre ne Polici

  3. Kimetja do dergoje emrin te Ramovici per drejtorin tjeter, i vetmi kusht eshte te jete me mjeker sipas formatit te rilindjes.

  4. Ka Drejtor policie ta marre persiper kete shtet kriminelesh,kete qeveri hajdutesh,bandash ,trafikantesh.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.