• |
ide | kryesore

Dhunoi babanë dhe i dogji stallën dhe traktorin, në pranga një 33-vjeçar

-Instant, Lajme, Të fundit
zjarri

Policia e Bulqizës ka vënë në pranga një 33-vjeçar për dhunë në familje dhe shkatërrim të pronës me zjarr. Sipas detajeve të zbuluara mësohet se N.L. ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait të tij 65-vjeçar. Pas kësaj ai ka djegur me zjarr stallën e bagëtive dhe një mjet pune traktor.


Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë për veprat penale “Dhunë në familje”, “Shkatërrim i pronës me zjarr”.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.