• |
ide | kryesore

Tiffany Haddish flet pas akuzave: Jeta ime u shkatërrua

-Instant, Paparazzi, Slider

Tiffany Haddish ka folur sërish për akuzat e ngritura ndaj saj. Në një intervistë me Tmz ,aktorja u shpreh se “humbi gjithçka” si rezultat i pretendimeve për ngacmim kundër saj dhe Aries Spears.


“Gjithçka ka ikur ”, tha ajo për TMZ . “Unë kam ngelur pa punë.” Sipas IMDB, Haddish,ka dy projekte në post-produksion. Por, asnjërin që ajo aktualisht është duke filmuar apo të listuar si në paraprodhim.


Haddish dhe Spears, u akuzuan për ngacmim se*sual ndaj dy fëmijëve  kur ishin  14 dhe 7 vjeç, në një padi të ngritur në fillim të këtij muaji. Viktimat e supozuara pretenduan se Tiffany Haddish i detyroi ata të merrnin pjesë në video të papërshtatshme.Githashtu, djali i vogël u ngacmua nga dyshja ndërsa filmonte një video të publikuar përmes Funny Or Die të titulluar “Përmes syve të një ped0fili”. Megjithatë, ata që ngritën akuzat e hodhën poshtë ankesën.

“Familja ime dhe unë e njohim Tiffany për shumë vite. Ne tani e dimë se ajo kurrë nuk do të më dëmtonte mua apo vëllain tim. “I urojmë më të mirën dhe jemi të lumtur që të gjithë mund ta lëmë këtë pas vetes”, tha vajza.

Lexo Edhe:https://lapsi.al/2022/09/06/aktorja-e-njohur-flet-rreth-akuzave-per-me-vjen-keq/


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.