• |
ide | kryesore

Si do të jetë moti për të martën

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
moti, parashikimi i motit, reshje shiu, vranësira, shi

Edhe përgjatë ditës së martë parashikohen stuhi shiu në të gjithë territorin, ku më të theksuara o të jenë në veri dhe verilindje të vendit.


Dita e martë pritet të sjellë gjithashtu sërish reshje dëbore në zonat malore, ndërkohë që nuk do të mungojë as era e fortë.


Gjithashtu ditën e martë parashikohet edhe rënia e mëtejshme e temperaturave, ku parashikohet të zbresin deri në -3 gradë celcius.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.