• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për javën që vjen

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Java e ardhshme e cila përkon dhe me ardhjen e dimrit meteorologjik do të sjellë ndryshime nga dita në ditë.


Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, deri në mesjavë do të mbizotërojnë vranësirat dhe kthjellimet. Më tej, reshjet e shiut do të bëhen të pranishme të herëpashershme me intensitet të ulët e mesatar kryesisht në jug të vendit. Reshjet e dëborës, do të rikthehen në male me intensitetet të ulët e lokalisht mesatar në alpe.


“Era, do të fryjë me drejtim juglindje-verilindje e lehtë e mesatare në bregdet. Valëzimi në dete i forcës 2-3 ballë. Ditën e mërkurë deri 4 ballë”, thuhet në njoftimin e SHMU.


1 Comment

  1. Ore ne 6 Dhjetor si do jete koha, kete na thoni!

    Se do vijne sume-shqyerit e Birishes ne Tirane, te hajne sallomin e rradhes… edhe mos ftohen ne bythe!

    😅😅😅

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.