• |
ide | kryesore

Trupi i ndarë në disa pjesë, detaje nga aksidenti në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
20

Një aksident tragjik është regjistruar së fundmi në atustradën Shkozë-Teg. Mësohet se një person është përplasur nga një automjet.


Bëhet e ditur se trupi i të ndjerit është ndarë në disa pjesë dhe policia nuk po e identifikon dot. Më datë 06.12.2022, rreth orës 17:30, në aksin rrugor të Shkozës, një automjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka aksidentuar një shtetas ende të paidentifikuar, i cili si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë në vendngjarje.


Grupi hetimor po punon për saktësimin e gjeneraliteteve të drejtuesit të automjetit dhe të viktimës, si dhe për sqarimin e rrethanave të aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.