• |
ide | kryesore

Ditët e fundit në detyrë, kreu i SPAK takohet me zyrtarin e DASH

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit


Drejtuesi i SPAK, Arben Kraja ndodhet në SHBA, ku dhe është takuar me zyrtarin e lartë, Todd Robinson në Departamentin Amerikan të Shtetit.

“Drejtuesi SPAK takon z.Todd D. Robinson, Assistant Secretary në Departamentin Amerikan të Shtetit 🇺🇸. U diskutua në lidhje me arritjet e SPAK dhe sfidat për të ardhmen. SHBA do vazhdojë ta mbështesë fuqimisht SPAK në ngritjen e kapaciteteve dhe rritjen e rezultateve në luftë kundër krimit të organizuar, pastrimit të parave dhe korrupsionit të nivelit të lartë.”, thuhet në postimin në twitter.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *