• |
ide | kryesore

Aksident në Rrugën e Kombit, plagoset një grua

-Instant, Arkiva, Lajme


Një automjet me të cilin udhëtonin drejt Kukësit një çift bashkëshortësh humbi kontrollin në Rrugën e Kombit duke u përplasur me trafikndarësen.

Si pasojë gruaja ka marrë plagë të lehta dhe është transportuar në spitalin e Kukësit nga kalimtarë të rastit. Ngjarja ndodhi në afërsi të fshatit Kolsh, 7 km larg Kukësit.

Automjeti me të cilin udhëtonte çifti është goditur nga pas nga një automjet tjetër, i cili nuk ka ndaluar. Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *