• |
ide | kryesore

Kapet 23-vjeçari në Greqi, brenda dy orësh kreu 8 grabitje

-Instant, Lajme, Të fundit


Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e policisë greke në Selanik, pasi akuzohet se ka kryer tetë grabitje brenda dy orësh mbrëmjen e djeshmne në zona të ndryshme të Selanikut.

Siç raportojnë medie vendase, i riu ka vjedhur nën kërcënimin e armës farmaci dhe dyqane në perëndim të Selanikut.

Sakaq bëhet me dije se ndaj tij rëndojnë dhe tre akuza të tjera për grabitje.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *