• |
ide | kryesore

Kërcënoi fqinjin e tij, vihet nën hetim qytetari nga Berati

-Instant, Lajme, Të fundit


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat. Nga autoritetet mësohet se një burrë ka kërcënuar me kosë fqinjin e tij pas një sherri për motive të dobëta. Uniformat blu raportojnë se kanë nisur hetimet për shtetasin H. H. Ai po procedohet në gjendje të lirë.

Njoftimi i policisë:

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Berat u referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin H. H., banues në Berat, pasi për motive të dobëta ka kanosur me mjet të mprehtë (kosë), fqinjin e tij.


1 Comment

  1. Ngjarje realisht e rende dhe per tu bere lajm. A ju qifsha grate o kara. Ketu mileti po vritet si pula ju beni lajme kari. Po skeni material shkruani per ripjedhjen qe po vjedh persite

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *