• |
ide | kryesore

E rëndë në Vlorë, italiani hidhet nga kati i tretë i banesës, ndërron jetë në vend

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 55-vjeçar është hedhur nga kati i tretë i banesës ku jetonte në Vlorë e për pasojë ka ndërruar jetë.


Ngjarja ka ndodhur në fshatin Cerkovinë në qytetin bregdetar. Policia njofton se 55-vjeçari me iniciale D.A. është shtetas italian.


Nuk dihen rrethanat dhe arsyet pse e shtynë 55-vjeçarin që të ndërmarrë një akt të tillë.

Njoftimi i policisë:

Sot, rreth orës 18:00, në fshatin Cerkovinë, Vlorë, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i banesës ku banonte, shtetasi italian D. A., rreth 55 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


1 Comment

  1. Na plasi kari per keta te huajt. Ne pidh te semes te shkojne te gjithe. Rrofte Shqiperia dhe vetem Shqiptaret

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.