• |
ide | kryesore

Përfshihet nga flakët një banesë në Vlorë, dëme të shumta materiale

-Instant, Lajme, Të fundit

Një banesë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në lagjen “Hajro Cakërri” në Vlorë. Sipas informacioneve paraprake si pasojë e zjarrit ka pasur vetëm dëme materiale.


Mësohet se në banesën e përfshirë nga flakët jetonte vetëm një person. Zjarrëfikësja dhe policia ndodhen në vëndin e ngjarjes.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.