• |
ide | kryesore

Olivia Wilde reagon pas kritikave rreth komentit të saj për reperin

Paparazzi, Slider

Olivia Wilde ka reaguar ndaj kritikave pasi e quajti A$AP Rocky “tërheqës” gjatë performancës së Rihanna-s në Super Bowl LVII . Wilde shkoi në Stories në Instagram për të ndarë një foto të fshirë që atëherë, në të cilën ajo ndau adhurimin e saj për reperin.


“Nëse mendoja se ai ishte tërheqës më parë, kjo me të vërtetë e vërtetoi ,” shkroi regjisorja e Don’t Worry Darling sipër një video të Rocky-t duke filmuar artisten gjatë shfaqjes së së dielës. Fansave nuk u desh shumë kohë për të komentuar në Twitter postimin e saj, duke e quajtur atë “të papërshtatshëm”. “Ajo me të vërtetë po jeton sipas atij mbiemri [të] saj,” tha një përdorues i Twitter për Wilde.”Kjo është kaq e papërshtatshme,” shkroi një tjetër. “Ajo duhet të qetësohet sa më shpejt,” shkroi një person i tretë në Twitter.


Aktorja, e cila etiketoi Rihanna dhe Rocky në postimin origjinal, postoi vetëm pak orë më vonë të njëjtën foto, këtë herë me disa sqarime rreth komenteve të saj. “Për këdo që e ka marrë atë të shtrembëruar,” shkroi Wilde. “Është tërheqëse të respektosh partnerin. Sidomos kur partneri yt sapo ka performuar.”Rocky u pa duke bërë video dhe foto të Rihannast eksa e shikonte atë duke performuar nga fusha.

Shfaqja ishte një natë e madhe për çiftin, të cilët mirëpritën fëmijën e tyre të parë në maj. Gjatë performancës së saj të rikthimit, këngëtarja ybuloi se do të bëheshin prindër për herë të dytë./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *