• |
ide | kryesore

Krim në Paskuqan/ Dhëndri shkon te familja e ish-gruas dhe qëllon me kallashnikov, 2 viktima

-Instant, Lajme, Të fundit

Një krim i rëndë ka ndodhur këtë të mërkurë në zonën e Paskuqanit. Një person i identifikuar si Ramazan Kuta, ka hyrë në shtëpinë e familjarëve të ish-gruas së tij dhe i armatosur me kallashnikov ka qëlluar me breshëri. Si pasojë janë shënuar 2 viktima dhe janë plagosur 3 të tjerë. Ata janë në spitalin e Traumës ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore.


Më pas ai është larguar me makinë tip “Benz”, ndërsa policia është vënë në ndjekje. 5 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *