• |
ide | kryesore

Vrasja e Etleva Kurtit në Kamëz, Dan Hutra kishte qenë i lidhur më parë me të

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Dan Hutra, autori i dyshuar i vrasjes së 31-vjeçares Etleva Kurti në Kamëz dyshohet se ka pasur histori dashurie me të. E reja e braktisi kur ai ra në burg për vrasjen e gruas së tij të parë. Ai e qëlloi me armë zjarri Kurtin, teksa kjo e fundit ishte duke qëndruar në oborrin e shtëpisë.


40-vjeçari, Dan Hutra la të vdekur ditën e sotme Melvute Hysa, Hasime Dafku dhe Etleva Kurtin, ndërsa të plagosur: Elena Hysa, Kujtime Hysa dhe Marjana Gurakuqi.Rreth orës 12:30 në rrugën “Rustem Haklaj”, në Kodër-Kamëz, Hutra plagosi me armë ish-bashkëjetuesen Elena Hysa, 35 vjeçe, dhe nënën e saj Kujtime Hysa, 60 vjeçe dhe ka vrarë me armë zjarri Mevlute Hysa 30 vjeçe, motrën e ish-bashkëjetueses së tij dhe Hasime Dafku 30 vjeçe, e fejuara e vëllait të ish-bashkëjetueses. Ai plagosi edhe ish-të dashurën, Marajan Gurakuqin, ndërsa vrau me armë zjarri Etleva Kurtin.4 Comments

    1. Edhe ne kete raste “fajin e ka saliu ” te fort ja keta ripjellsat;bejn humor anglez kur sta pret mendja 🤮🤮🤮.
      Fare me te keqe nuk ka qeverisin vete,ndertojn policin qe duam vete dhe ne fund thone fajin e ke ti,kete vetem leket dhe eurot marrin😂😂😂

  1. Ti shpellkar i i jugut harrove qe nje shpellar nga fshtrat e Vlores varu tete vete nga fisi i tije, para disa vjtesh?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *