• |
ide | kryesore

Joe Alwyn reagon ndaj lidhjes së re të Taylor Swift

Paparazzi, Slider

Joe Alwyn thuhet se “ndihet i mërzitur dhe i shqetësuar” për “romancën e lulëzuar” të ish-të dashurës së tij Taylor Swift me Matty Healy.


Një burim i tha DailyMail se aktori është i mërzitur sepse ai i besoi këngëtares “Anti-Hero” kur ajo i tha atij se  dyshja ishin thjesht “miq” ndërsa punonin së bashku në albumin e saj ” Midnights”, i cili u publikua në tetor 2022.


“Joe ishte i vetëdijshëm se Taylor dhe Matt po bënin muzikë së bashku dhe po bashkëpunonin,” tha burimi i brendshëm.“Ajo i tha se ishin bërë miq dhe ai i besoi asaj”, vazhduan ata përpara se të theksonin se nuk kishte “tradhëti”. Që nga ndarja Joe ka “bërë çmos për të qenë i zënë dhe për t’u fokusuar tek vetja”, sipas burimit.

Alwyn, 32, dhe fituesi i Grammy, ishin në lidhje për gjashtë vjet, me Page Six që konfirmoi lajmin për ndarjen e tyre në prill.

“Nuk ishte dramatike,”u shpreh një person në atë kohë. “Marrëdhënia thjesht nuk po funksiononte.” Më pak se një muaj më vonë, Swift u lidh në mënyrë romantike me Healy, të cilin e njeh që nga viti 2014. Burimet pohuan për The Sun në fillim të këtij muaji se çifti muzikor tashmë ishte “çmendurisht i dashuruar” – pavarësisht se ishin në lidhje vetëm për disa javë./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *