• |
ide | kryesore

Don Xhoni dhe Era Istrefi kapen “mat” në aeroport, çpo ndodh mes tyre?

Paparazzi, Slider

Don Xhoni dhe Era Istrefi duket se janë duke u nisur për një udhëtim së bashku. Krijuesit e hitit “Hala” janë fotogafuar nga ‘indeks.mk’ teksa ndodhen në aeroport.


Ata shihen shumë afër me njëri-tjetrin, madje shihet se Don Xhoni i ka vendosur duart në belin e Erës ndërsa në foton tjetër është Era që e përkëdhel Don Xhonin.


Kujtojmë së hiti ‘Hala’ i Don Xhonit dhe Era Istrefit deri me tani ka më shumë së 55 milionë klikime në ‘Youtube. Nuk dihet nëse mes tyre ka nisur një romancë apo janë thjesht miq të mirë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *