• |
ide | kryesore

Taylor Swift flet për ndarjen nga Joe Alwyn

Paparazzi, Slider

Taylor Swift ka nxitur së fundmi aludimet se kënga “You’re Losing Me” flet për ndarjen e saj nga Joe Alwyn.


Kënga e re nga albumi i saj Midnights (The Late Night Edition) me sa duket ofron një pasqyrë të ndarjes, siç u raportua për herë të parë nga ET në prill. Në këngë, ajo thotë : ” “Do I throw out everything we built or keep it? I’m getting tired even for a phoenix. Always risin’ from the ashes. Mendin’ all her gashes. You might just have dealt the final blow.”


Më pas ajo vazhdon duke lënë të nënkuptohet se Joe nuk ishte gati të martohej me të. “I’m the best thing at this party. And I wouldn’t marry me either. A pathological people pleaser. Who only wanted you to see her”. Dhe ndërsa sugjeron se dashuria e saj është zbehur, artisjta gjithashtu zbulon se u përpoq të shpëtonte marrëdhënien.

Pas ndarjes së tyre, një burim i tha ET se Taylor  është “shumë e fokusuar në turne dhe karrierën e saj tani” dhe se ajo gjithmonë do të ketë “asgjë veçse respekt për Joe”. Që atëherë Swift ka vazhduar me këngëtarin e 1975-ës, Matty Healy, dhe po “shijon kohën e saj” me muzikantin. Swift është në turneun e saj The Eras, i cili aktualisht është në stadiumin MetLife në East Rutherford, New Jersey./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *