• |
ide | kryesore

Pedro Pascal rrëfen incidentin me fansat: Ishte e rrezikshme

-Instant, Paparazzi, Slider

Pedro Pascal ka zbuluar së fundmi një incident me fansin e tij që gati sa nuk i rrezikoi jetën.


Gjatë një edicioni të fundit të The Hollywood Reporter’s Actor Roundtable , Pascal mori pjesë – së bashku me Kieran Culkin, Jeff Bridges, Michael Imperioli, Evan Peters dhe Damson Idris – moderatorja Lacey Rose pyeti grupin për ndërveprimet e tyre tipike ose më të paharrueshme me fansat. Damson tha se sa shumë njerëz bëjnë shaka se ai është “burri i tyre”, ndërsa Culkin shpjegoi se si njerëzit duket se ndihen shumë rehat duke vënë krahët rreth tij ose duke e kapur dhe prekur atë.


Për Pascal-in, ndërveprimet që ai kujton ishin padyshim më të çuditshme. “Më kujtohet, më herët, për shkak të Game of Thrones dhe mënyrës se si personazhi im vdiq – duke folur për prekjen – njerëzit ishin shumë të dashur për të bërë selfie me gishtin e madh në sytë e mi,” tha ai me shaka, duke iu referuar sesi personazhi i tij GoT, Oberyn. Martell, u vra në një luftë me Gregor “The Mountain” Clegane, i cili ia shtypi kafkën me duar pasi i nxori sytë. “Fillimisht, isha aq i zellshëm dhe i lumtur për suksesin e personazhit në shfaqje, sa do t’i lejoja!”,  pranoi Pascal, “Dhe më pas mbaj mend që mora një infeksion në sy. Ishte e rrezikshme”./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *