• |
ide | kryesore

Selena Gomez, në mbrojtje të fansave pas incidentit në turneun e Beyonce

Paparazzi, Slider

Debati i Selena Gomez me një roje sigurie u kap në kamera të premten në mbrëmje.


Aktorja po shkonte në ndalesën e turneut “Rilindja” të Beyoncé në Stade de France në Paris, kur ndaloi për t’i bërtitur një burri që i vinte nga pas. Në pamjet e një fansi në Twitter të shpërndarë gjatë fundjavës, ai  i tregoi  një drejtim tjetër, ndërsa alumi i “Wizards of Waverly Place” dukej dukshëm e zemëruar me të.


Përdoruesit e mediave sociale kanë spekuluar se burri ishte pjesë e sigurisë personale të Gomez, pasi ai u pa duke e ndjekur atë në video të shumta gjatë gjithë koncertit. Ndërsa disa pretendojnë se 30-vjeçarja ishte e zemëruar pasi kishte arritur me vonesë në turne, të tjerë e lavdëruan atë për “mbrojtjen e fansave të saj” nga truproja pasi ai dyshohej se ishte “i ashpër” me ta.

Një përdorues i Twitter postoi një video të burrit që ndiqe shoqen e Gomez, Raquelle Stevens, po atë mbrëmje. “Kjo fjalë për fjalë dëshmon se ai i shtyu njerëzit mbrëmë.” shkroi fansi, ndërsa një tjetër e quajti atë “shumë agresiv”. Selena ishte një nga shumë të famshëm që ndoqi performancën e Beyoncé, dy javë pasi turneu i saj filloi më 10 maj.

Natalie Portman, Kris Jenner dhe Lenny Kravitz ishin gjithashtu në turmë – si dhe fëmijët e artistes. Jo vetëm që Rumi, 5 vjeç, u pa duke kërcyer, por 11-vjeçarja e Beyoncé dhe Jay-Z, Blue Ivy, doli në skenë gjatë “MY POWER”./Lapsi.al

 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *