• |
ide | kryesore

Drew Barrymore shokon fansat me deklaratën për mamanë e saj

Paparazzi, Slider

Drew Barrymore ka deklaruar se ajo “mezi pret” që nëna e saj, Jaid Barrymore, të vdesë.


Prezantuesja televizive u tregua e sinqertë për fëmijërinë e trazuar me nënën e saj, duke treguar se është xheloze për miqtë që tashmë kanë humbur prindërit e tyre. “Të gjitha nënat e tyre janë zhdukur, dhe nëna ime është ende. Dhe unë them: “Epo, nuk e kam atë luks.” Por mezi po pres”, tha Drew për revistën New York. “Unë në fakt dua që ajo të jetë e lumtur dhe të lulëzojë dhe të jetë e shëndetshme. Por unë duhet të rritem, pavarësisht se ajo është në këtë planet.” Megjithatë, më vonë në intervistë, aktorja e “ET” ndau pendimin për komentet e saj të ashpra. “Guxova ta them dhe nuk u ndjeva mirë”, tha aktorja.


Barrymore ka qenë e hapur në të kaluarën për rritjen me Jaid, e cila ishte menaxherja e  saj dhe e merrte atë në festa të Hollivudit, përfshirë Studio 54, si fëmijë.Në moshën 12-vjeçare, Drew u shtrua në rehabilitim për dr0gë dhe alk00l, dhe në moshën 13-vjeçare nëna e saj e futi në një repart psikiatrik në Kaliforni. “Unë mendoj se ajo krijoi një përbindësh dhe ajo nuk dinte çfarë të bënte me përbindëshin,” i tregoi ajo Howard Stern në një intervistë të vitit 2021. /Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *