• |
ide | kryesore

Kosova, nesër njoftohet protestë përpara Kryeministrisë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit
Kosova, nesër njoftohet protestë përpara Kryeministrisë

“Dje, sot, nesër, përjetë bashkë”, kjo është thirrja që po bëhet në rrjet drejtuar qytetarëve, ku ju kërkohet që të bashkohen ditën e premte në oën 19:00 para kryeminsitrisë për të protestuar në mbështetje të Kosovës.


Deklarata e kryeministrit Edi Rama, anulimi i mbledhjes së dy qeverive janë kritikuar nga opinioni publik, prandaj në një grup qytetarësh kanë organizuar një protestë ditën e nesërme, ku ju bëjnë thirrje ccdo shqiptari që tu bashkohet këtë të premte para kryeministrisë.Kujtojmë që qendrimet e kryeministrit Edi Rama si për propozimin për Asosacionin, por edhe deklarata e tij ku i bën thirrje kryeminitrit Kurti që të tërheqë forcat polivore nga veriu, nuk janë pritur mirë nga shumë qytetarë shqiptarë.6 Comments

  1. Po lejini mor keto kalamanlliqe!

    Nqs. jeni burra merrni armet dhe nisuni per ne Has.

    Nga aty te marshojme drejt Beogradit me pras

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *