• |
ide | kryesore

Makina përfundon në kanal, plagosen dy persona në Berat

Arkiva, Lajme, Të fundit
Aksident në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident ka ndodhur në aksin nacional Berat-Dimal, ku një makinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal.


Si pasojë e aksidentit janë plagosur shoferi dhe pasagjeri.Arsyet e aksidentit nuk bëhen me dije ndërsa policia ende nuk ka dhënë një njoftim zyrtar.

Vijon… 

Lexo më tej: Gjici në gjykatë: Unë e mora dënimin, por nuk kam shkelur ligjin! Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *