• |
ide | kryesore

FOTOLAJM/ Ish-ministri Lefter Koka shfaqet për herë të parë në sallën e gjyqit

Arkiva, Lajme, Të fundit
Koka

Ish-ministri i Mjedisit, Lefter Koka teksa ka qenë sot në gjykatë, është shfaqur me një pamje ndryshe. Me mjekër dhe me flokë më të shkurtër se zakonisht, Koka qëndron pas kafazit prej xhami.


Ndërkohë, Prokuroria e Posaçme kërkon 10 vite burg për ish-ministrin, i cili deklaron pafajësinë e tij.Kujtojmë se Koka qëndron pas hekurave për shpërdorim detyre për aferën e inceneratorëve.5 Comments

  1. Faleminderit”, thuhet në letrën e Berishës, të cilën pretendon se ia ka dërguar SHBA-së, BE-së dhe NATO-s.

    Berisha kërkon të bëhet faktor duke dërguar letra publike, por me damkën e “non gratës” që ka, vetëm Çim Peka mund ta marrë seriozisht.

  2. O i pa emër po çar teme diskuton Nuk e shef gjyfnaqarin Koka si e ka katandisur Rama.Me kujton të gjithë ata që Enveri i dënoi si armiq të popullit!! Atë shiko e mos shif Berishën që ajo nongrada po i kthehet në bumerang komunistave demokratë amerikanë.

  3. Teri qenka katandis si ai italiani ke film “Malet me Blerim Mbuluar” . Bashkepuno me drejtesine se do te kalbi Ramazoni ne burg. Keshtu eshte kur merr mend e Nasip Nacos

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *