• |
ide | kryesore

Paralajmërimi i Ahmetajt: Të vërtetën do ta nxjerr ditë pas dite

Lajme, Të fundit

Ish-zv/kryeministri Arben Ahmetaj ka reaguar me anë të një postimi në Facebook, pak para seancës që do të mbahet sot në Kuvend, për kërkesën e SPAK që kërkon arrestimin e tij.


Arben Ahmetaj e mbyll me një paralajmërim se të vërtetën do ta nxjerrë ditë pas dite. Ai ka një mesazh edhe për kolegët deputetë që flasin për përgjegjësi personale në këtë rast.Se fundmi I falenderoj te gjith koleget e mi, te mazhorances dhe opozites qe do te votojne sot, dhe ata qe vrapojne dhe thone qe pergjegjesia eshte personale. Poooo personale eshte kur e shkel. Sidomos per ata te hershem, sot ne apozite, e te rinj qe firmosin per pune e projekte….

Në mbyllje, I kerkoj te falur familjes time, Livias, Kejsit, Kejlis, Erjoles bashkjetueses time, Albines, ish gruas time, nenes time, motrave te mija, miqve te mij per shqetsimet qe i kam sjelle pa dashje me kte histori, Shpresoj qe te me falin ne kte jete.

I kerkoj te falur dhe votuesve te mi, po zoti e di t verteten, qe un do mundohem dit pas dite ta nxjer.
To be continued…
”, shkruan Ahmetaj në Facebook.5 Comments

  1. Ariqen arixhiu bode syziu, ju bofsha mutin mu ne shtet.
    Dan Hutra president.
    Ti kerkosh te falur edhe votuesve arixhinj me kenge isopolifonike.
    Fela pidhit me gjize.

    1. Mos harroni që është gjirokastrit dhe nuk e hanë dot kollaj.O do futet dhe Rama në burg s’ka nga t’a luajë sumën. Strumbullari të dalë paq dhe të tjerët të bëjnë burg për të.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *