• |
ide | kryesore

Ricky Martin flet për divorcin nga Jwan Josef

Paparazzi, Slider

Ricky Martin ka folur për divorcin e tij nga Jwan Josef, duke thënë se vendimi për t’i dhënë fund martesës së tyre nuk ishte “i fundit”.


Krijuesi i hitit “Livin’ La Vida Loca”muajin e kaluar njoftoi se ai dhe Yosef janë ndarë pas gjashtë vitesh martesë. “Kur publiku e mori vesh, ne kishim kaluar tashmë një proces pikëllimi”, tha Martin për Telemundo, sipas një përkthimi nga Hola!.“Jwan dhe unë do të jemi gjithmonë familje,” tha ai. “Ne kemi dy fëmijë që do t’i rrisim së bashku dhe ky nuk është një vendim i fundit. E kemi planifikuar këtë situatë për një kohë të gjatë, është para pandemisë. Ne shikojmë njëri-tjetrin në sy dhe buzëqeshim, përqafojmë njëri-tjetrin, kalojmë ulje-ngritjet, qajmë së bashku dhe qeshim së bashku”.

“Dua të kaloj mirë, dua ta shijoj jetën… Le ta marrim lehtë, por po, e shoh veten në një marrëdhënie tjetër,” vazhdoi Ricky.“Nuk po flas për të ardhmen e afërt, por më pëlqen të jem i dashuruar, më pëlqen të jem në një lidhje.” Martin dhe Yosef u takuan në vitin 2015, me këngëtarin që zbuloi fejesën e tyre vitin e ardhshëm dhe u martuan në vitin 2017./Lapsi.al2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *