• |
ide | kryesore

Furnizonte me kokainë rrjetet e drogës në kryeqytet, 30-vjeçari, djali i ish-nënkryetares së bashkisë Shijak

Arkiva, Lajme, Të fundit
52, 48, Malësi, policia

Policia e Tiranës ditën e sotme ka sekuestruar një sasi kokaine, ndërsa në pranga kanë rënë 3 persona.


Burimet zyrtare kanë bërë me dije se në kuadër të operacionit të koduar “Three stars” pas hekurave ra edhe shtetasi Robert Domi. Gazetarja Klodiana Lala ka raportuar për BalkanWeb se Robert Domi është djali i ish-nënkryetares së bashkisë së Shijakut, Shpresa Domi.Domi shërbente si nënkryetare e bashkisë së Shijakut deri në vitin 2018, ku u largua nga detyra dhe tani është pedagoge.

Domi u vu në pranga së bashku me dy shtetas të tjerë, të cilët në bashkëpunim me njëri-tjetrin, furnizonin me lëndë narkotike kokainë, disa rrjete shpërndarësish.

Atyre iu sekuestruan 1 kg e 52 gramë lëndë e dyshuar narkotike kokainë, 4 aparate celulare, 1400 euro dhe 78 900 lekë.4 Comments

 1. Fatos Nano, politikani modern i nje kohe primitive.
  Frymezoi europianizimin e politikes dhe institucionalizimin e demokracise.

  Gjeneroi nje politike kombetare clirimtare ne harmoni euroatlantike.
  Çarmatosi konfliktin nderpartiak me qytetari dhe intelektualizem.
  Integroi PSSH ne strukturat eurosocialiste.
  Pagoi egersine berishiane me burg.O loqe ku e di mami cfare ben djali 30 vjec,por ti je nga loqet e salihut qe ja tregon mamit,por dhe mami ti tregon ty kur shkerdhehet nga cecenet e salihut.

 2. Ore ai stan ato njerëz ka.Nuk është ndonjë gjë e re!!!Ne këto vite demokraci që nga 90 e tani vetëm për këta mostra kemi dëgjuar. Vetëm kriminela ka nxjerrë nga barku nëna PS dhe bija rilindje e Ramës.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *