• |
ide | kryesore

24-vjeçari ‘ushtarak’ rreh bashkëjetuesen dhe përdhunon vajzën 11 vjeç

Arkiva, Lajme, Të fundit
Gratë, 24,

Një 24-vjeçar u arrestua për dhunë nga policia në Tiranë. Arrestimi do të zbulonte një skandal tjetër.


Policia ka dyshime se i riu i arrestuar për dhunën e ushtruar ndaj bashkëjetueses ka kryer marrëdhënie seksuale me një vajzë të mitur 11 vjeçe.Gjithçka u zbulua pas zbërthimit të bisedave që R.H, me profesion ushtarak, ka bërë me vajzën 11 vjeçe.

Mësohet se policia shoqëroi edhe vajzën e mitur dhe në prezencën e psikologes ka treguar ngacmimet seksuale që i janë bërë nga R.H disa muaj më parë.

I riu bashkëjetonte me një vajzë, të cilën e kishte dhunuar, shkak që fillimisht ra edhe në pranga.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *