• |
ide | kryesore

Deputeti i PS flet për gjendjen e Fatos Nanos

Arkiva, Lajme, Të fundit
Deputeti i PS flet për gjendjen e Fatos Nanos

Prej disa javësh ish-kryeministri Fatos Nano ndodhet në spital për shkak të gjendjes së tij shëndetësore dhe problemeve me frymëmarrjen.


I ftuar sot në News24, deputeti i PS, Petro Koçi u shpreh se ka komunikuar me të birin e Nanos, i cili i ka pohuar se gjendja e tij është e stabilizuar.“Kam komunikuar me djalin e Fatos Nanos dhe më ka thënë se gjendja e tij është stabël. Nuk e kam vizituar në spital sepse mendoj se në gjendjen e tij nuk i bëjnë mirë vizitat e shumta”, tha ai ndërsa i uroi shërim të shpejtë.3 Comments

 1. Fuck EU
  Fuck Soros
  Fuck Rama
  Fuck the left
  Fuck EU
  Fuck Soros
  Fuck Rama
  Fuck the left
  Fuck EU
  Fuck Soros
  Fuck Rama
  Fuck the left
  Fuck EU
  Fuck Soros
  Fuck Rama
  Fuck the left
  Fuck EU
  Fuck Soros
  Fuck Rama
  Fuck the left
  Fuck EU
  Fuck Soros
  Fuck Rama
  Fuck the left

 2. “Problemi është se kush përfitoi dhe kush ishte skenaristi. Skenaristi arriti ta kthejë në tragjedi këtë, dhe të përdorë djallzi. Përfituesi i vetëm ishte Sali Berisha.

  E vërteta është kjo, i vajtën në zyrë Saliut, i vajti lajmi, e ka pranuar vetë, ka thënë Sali Berisha: Më mori në telefon daja dhe më tha se Azemin e vrava unë, sepse unë e nxora atë në pritë. Duke thënë që është një makinë atje, e thotë vetë ai (Berisha).

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *