• |
ide | kryesore

David Beckham, tatuazh dedikuar Victoria-s

Paparazzi

David Beckham ka bërë  së fundmi një tatuazh të ri, “Posh”, si një nderim për gruan e tij, Victoria Beckham, e cila filloi karrierën e saj si Posh Spice në Spice Girls.


“Sapo kam bërë ‘Posh’… Çdo tatuazh që kam bërë është dedikim për familjen,” tha David për The Sun në një intervistë të fundit. Ai ka tashmë emrin “Victoria” në krahun e tij, si dhe emrat e katër fëmijëve të çiftit – Brooklyn, 24, Romeo, 21, Cruz, 18 dhe Harper, 12.


Victoria filloi karrierën e saj si Posh Spice në grupin hit britanik të vajzave në vitet ’90. Duke performuar së bashku me Geri Halliwell, Emma Bunton, Melanie Brown dhe Melanie Chisholm, Victoria lëshoi ​​albume të shumta dhe luajti në filmin Spice World. Kur grupi u nda, ajo vazhdoi të ndiqte një karrierë në modë, duke nisur linjën e saj. Stilistja u ribashkua për herë të fundit me Spice Girls për të performuar në vitin 2012 në ceremoninë e mbylljes për Lojërat Olimpike të Londrës.

Kur grupi u ribashkua për një turne në Mbretërinë e Bashkuar në vitin 2019, Victoria zgjodhi të mos bashkohej me ish-anëtaret e saj të bandës, por ajo shpesh ka kujtuar të kaluarën e saj në muzikë. Në korrik, Victoria dhe David kërcyen dhe kënduan së bashku me këngën e Spice Girls, “Say You’ll Be There”./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *