• |
ide | kryesore

Përfundon mbledhja e Konferencës së Kryetarëve, çfarë u diskutua

Arkiva, Lajme, Të fundit
mbledhja

Mbledhja e Konferencës së Kryetarëve e mbajtur ditën e sotme ka përfunduar zyrtarisht.


Kujtojmë se në mbledhjen e Konferencës se Kryetarëve qe u mbajt këtë te mërkurë ne orën 14.30, ishte ftuar për te qenë i pranishëm edhe Gazment Bardhi, prezenca e të cilit bëri që Flutura Açka të braktiste mbledhjen.Në seancën e fundit Parlamentare, Lindita Nikolla lexoi një njoftim ku thuhej se Kryetare e Grupit ishte Flutura Açka.

Por edhe pse është lexuar ky njoftim, Gazment Bardhi është thirrur ne mbledhjen ku janë te pranishëm, Kryetarja e Kuvendit, Kryetaret e Grupeve Parlamentare dhe Kryetaret e Komisioneve Parlamentare.

Lexo më tej: Lufta për grupin e PD/ Bardhi tregon kontaktet me ambasadën e SHBA Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *