• |
ide | kryesore

Drogë në bagazhin e makinës, arrestohet i riu shqiptar në Gjermani

Arkiva, Lajme, Të fundit
Drogë në bagazhin e makinës, arrestohet i riu shqiptar në Gjermani

Policia gjermane ka arrestuar një 23-vjeçar shqiptar, pasi është kapur me marijuanë në bagazhin e makinës.


I riu shqiptar u arrestua pas një kontrolli nga oficerët e policisë, ku zbuluan dhe sekuestruan 3.5 kg marijuanë. Sipas asaj që shkruajnë mediat e huaja, makina e drejtuar nga shqiptari tërhoqi vëmendjen e efektivëve për shkak të shpejtësisë në një zonë kantieri.Aktualisht, i riu shqiptar ndodhet në paraburgimin e Bremenit, në pritje të masës së sigurisë nga drejtësia gjermane.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *