• |
ide | kryesore

FOTO/ Policia e Kosovës nxjerr pamjet e armëve të sekuestruara në veri

Arkiva, Lajme, Të fundit
Policia

Policia e Kosovës ka bërë publike pamje nga arsenali i armëve që u gjet sot gjatë kontrollit në Banjskë të Zveçanit pas vrasjes së një efektivi të policisë së Kosovës nga një grup i armatosur serb.


Në fshatin e Kosovës së Veriut u gjetën qindra armë të llojeve dhe kalibrave të ndryshëm, uniforma dhe pajisje logjistike, përfshirë armë ushtarake të kalibrit të rëndë si granata, mitralozë, kallashnikovë apo edhe armë antitank.Tashmë bilanci i të eliminuarve të forcave të armatosura terroriste në fshatin Banjskë të Zveçanit ka shkuar në 3.

foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri


1 Comment

  1. DUHET NJE PADI NDERKOMBETARE KUNDER SERBIS PER DEMET QE JU KA SJELL SHQIPTAREVE NE KETE RAST PADREJTESISHT

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *