• |
ide | kryesore

Zgjedhjet në Kukës/ Deri në orën 09:00 votuan 4.13% e votuesve

Lajme, Të fundit
votime

Zgjedhjet në Kukës po vazhdojnë me ritme normale. Deri më tani, kanë votuar 4.13% e qytetarëve me të drejtë vote.


  

Në garë janë Albert Halilaj i PS dhe Emri Vata i koalicionit ‘Bashkë Fitojmë’. Qendrat e votimit janë hapur që prej orës 07:00, ndërsa do të qëndrojnë të hapura deri në orën 19:00.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *