• |
ide | kryesore

Mamaja e Angus Cloud flet për ndarjen e tij nga jeta

Paparazzi

Nëna e Angus Cloud ka kujtuar së fundmi ndarjen nga jeta të aktorit nga një mbid0zë dr0ge.


Lisa Cloud zbuloi se Angus vdiq mbi tavolinën në dhomën e gjumit të fëmijërisë në Oakland, Kaliforni, mëngjesin e 31 korrikut. “Ky është vendi ku djali im vdiiq,” i tha ajo People në një intervistë, ndërsa tregonte nga tavolina prej druri e aktorit të ndjerë.Lisa kujtoi se i biri i saj kishte rënë në gjumë duke punuar për artin e tij. “Fillova ta tund dhe të bërtas. E shtyva fort dhe ai ra në dysheme. Unë u përpoqa ta ringjallja, “tha Lisa. “Po bërtisja për fqinjin tim sepse nuk doja ta lija dhe të telefonoja 911 dhe thjesht vazhdova derisa e morën atë”, vazhdoi ajo mes lotësh. “Më mungon shumë. Ai ishte dashuria e jetës sime.”

Lisa kujtoi gjithashtu se Angus ishte “aq i bukur dhe krijues”, duke thënë: “Ai e donte shtëpinë e tij dhe e donte këtë dhomë të vogël”.

Page Six konfirmoi javën e kaluar se aktori vdiq nga një mbid0zë aksidentale. Ai pësoi dehje akute nga një kombinim dr0gash, duke përfshirë fentanil, k0kainë, metamfetaminë dhe benzodiazepinë, sipas mjekëve të Qarkut Alameda.

Para vdeekjes së tij, Cloud ishte i lënduar nga humbja e babait të tij, Conor Hickey, i cili vdiq nga kanceri dy muaj më parë./Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *