• |
ide | kryesore

Shpërthen rrjeti/ Albin Kurti i sjell fat Shqipërisë (FOTO)

Arkiva, Lajme, Pikante

Fitorja e thellë e Shqipërisë ndaj Çekisë ka shkaktuar reagime të shumta në rrjet.


Komente të shumta ka marrë edhe prania në stadium e kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti.Në rrjetet sociale nuk mungojnë as MEME-t dhe foto-montazhet ku ironizohet kryeministri shqiptar Edi Rama që i qëndroi larg homologut të Kosovës. /LAPSI.al

LEXO EDHE: Dalin FOTOT/ Rama lë Kurtin me Ballukun, ndeshjen e sheh me Lindën

7 Comments

  1. Mos diskutoni më për rilindjen dhe ata që e drejtojnë. Të ndjejmë kënaqësie nj Kosovë që shteti ligjor funksion dhe ka një diferencë të madhe me neodiktaturën rilindase. Atje nuk denigrohet opozita deri në eleminon.Atje të qënit shqiptar është virtut e cilësi kurse në Shqipëri rilindja e ka kthyer këtë term në hajdut, patronazhist, korruptuar ku shteti është kundër shqiptarëve të ndershëm dhe mbrojtjës së krimit!!!

    1. ja fute kot! Kosovaret shesin pordhe pa patur as shtet e as zanat. Jane me te korruptuarit e opozita shkelet me kembe. Politika e tyre nderpreu cdo subvencion nga EU, e nxorri nga Integrimi nga NATO, Banka Boterore ndaloi cdo veprim.. Jane ne kaor total por ama shesin pordhe te ulur ne mut.. Kur nuk i di gjerat mos fol se ben lojen e budallenjve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *