• |
ide | kryesore

Përmbytet Tirana, nuk mungon as gallata në internet

Arkiva, Pikante
përmbytje

Moti i keq krijoi një situatë të vështirë mesditën e kësaj të premteje në  disa qytete të vendit. Në disa rrugë pati përmbytje.


Lumi i Lanës doli nga shtrati në zonën e “Pallatit me shigjeta”. Për këtë situatë nuk ka munguar edhe ironia në rrjetet sociale. Më poshtë disa MEME interesante. ©LAPSI.al2 Comments

  1. MUSHNI NGA NJI KOVE ME UJE PUSETASH ME FEKALE DHE COJANI CDO PATRONAZHISTI NE SHPI PER DHURATE NGA BASHKIJA E VEREMILIUT.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *