• |
ide | kryesore

Refugjatë afrikanë në Shëngjin, plas gallata në internet

Arkiva, Pikante
internet

Prej 3 ditësh një nga çështjet me të diskutuara është marrëveshja që kryeministri Edi Rama bëri me homologen italiane Giorgia Meloni.


Dhe siç ndodh shpesh në të tilla raste, nuk mungojnë as ironitë me video dhe fotomontazhe në rrjetet sociale. Më poshtë disa prej tyre që janë bërë virale në internet. ©LAPSI.al@jetmir.b19 Falë Lezhës dhe Edi Ramës #fyp #shqip #albania #funnyvideos #fypsetqr #foryou ♬ original sound – Alesia Kujosa

@justfunal #funny #shqip #justfunal ♬ original sound – Justfunal

@mgjeniktegocen #fyp #mgjeniktegocen ♬ original sound – vampslay

@biondina_24 #per #ju #foryou #fypシ ♬ original sound – 🇦🇱


May be an image of 2 people, television, newsroom and text

May be an image of 5 people, sleepwear and text


2 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *