• |
ide | kryesore

Shpallen fituesit e MTV Awards

Janë shpallur fituesit e MTV Movie & TV Awards mbrëmjen e së hënës. Dhe fituesit më të mëdhenj të mbrëmjes …

Lista e fituesve në BET Awards

Mbrëmjen e së dielës, në teatrin “Microsoft” në Los Angeles është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve “BET”. Artisti me …

Kthehu