• |
ide | kryesore

VIDEO/ Buffon në lot: E mbyll këtu! Më falni të gjithë!

F1, Sport

Ka dalë para kamerave i përlotur Gigi Buffon para kamerave pas eliminimit nga Kupa e Botës. Kapiteni dhe emblema e Italisë kërkoi falje.
“Më vjen keq jo për veten, por për momentin. Kemi dështuar në diçka që mund të ishte e rëndësishme në nivelin social. Ky është hidhërimi dhe pengu që kam. Koha ikën dhe duhet të ketë edhe tërheqje, por më vjen keq që gara ime e fundit në kombëtare të ishte eliminimi nga Botërori” – thotë kapiteni i Italisë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu