• |
ide | kryesore

Ermal Meta ndërpret koncertin për fansen

Paparazzi, Slider

Ermal Meta ka qënë duke mbajtur një koncert në Itali kur e ka ndërprerë këngën për disa minuta sepse ka vënë re se një vajzë nga publiku nuk është ndjerë mirë. Ai ka vazhduar përformancën vetëm pasi ka parë që vajza ishte bërë më mirë.

Ermali ka patur një vit të suksesshëm duke marrë pjesë në evenimente të rëndësishme në Itali dhe në 2018-tën pritet që të marrë pjesë për të tretin vit rradhazi në Festivalin e Sanremos në një bashkëpunim me Fabrizio Morom.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu