• |
ide | kryesore

Dua Lipa thyen rekordin si artistja më e re (FOTO)

Paparazzi, Slider

Dua Lipa ka thyer një tjetër rekord. Ajo ka arritur plot 1 miliard klikime në këngën e saj “New Rules”. Ajo ka publikuar një foto kur ishte e vogël në Instagram ku lajmëron këtë arritje dhe shkruan:

“Kapa telefonin dhe zbulova s jam artistja më e rë femër që merr 1 miliard klikime në një video muzikore”. Rikujtojmë se Dua Lipa është ndër artistet e reja që fitojnë më shumë si dhe ka fituar çmimin Best new Artist në MTV EMAs.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu