• |
ide | kryesore

Modelja ndërron ngjyrën e syve, mbetet e verbër (FOTO)

Paparazzi, Slider, Stil
Yllit  të  medias sociale Nadine Bruna iu dha një shans për të ndryshuar ngjyrën e syve të saj.
Dr. Tomy Stark, ka thënë gjithashtu se këto procedura nuk janë miratuar nga FDA, prandaj ajo duhej të shkonte në Kolumbi për ta bërë atë. Pas procedurës, Bruna humbi 50 përqind të shikimit  të saj. Stark tha se shiringa shkakton copat e irisit që të notojnë brenda syrit dhe pastaj të bllokohen duke prodhuar glaukoma të rëndë. Doktori shtoi duke thënë se  kjo është një procedurë potencialisht verbuese.Naddine Brun dëshironte që t’i bënte sytë ngjyrë gri, por përfundoi duke humbur 80% të shikimit në syrin e djathtë dhe 50% në syrin e majtë. Sipas burimeve thuhet se  kirurgjia ka kushtuar 3 mijë dollarë. Shikoni si është gjendja e saj tani:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu