• |
ide | kryesore

Surprizat e motit për ditën e nesërme, nga temperaturat e larta tek shirat…

Lajme, Të fundit

Dita e nesërme do të ketë kthjellime dhe vranësira kalimtare që do të dominojnë territorin gjatë paradites.

Sipas meteorologëve, pasditje mbetet e kthjellët, kryesisht në zonat Perëndimore.

Por, Veriu dhe Lindja e vendit do të preket edhe nga shira të izoluar. Parashikohet se do të ketë vranësira të shpeshta nesër në këto zona.

Ndërsa temperaturat e ajrit do të vazhdojnë me ngritjen e tyre graduale. Nesër pritet që ekstremumtet të variojnë nga 8 gradë, deri në 29-30 gradë celsius.

©LAPSI.AL

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu