• |
ide | kryesore

Mick Jagger në lidhje me modelen e re

Paparazzi, Slider

Pavarësisht 74 viteve mbi supe dhe 8 fëmijëve nga lidhjet e së shkuarës, Mick Jagger nuk ka ndërmend të ndalet.


Vokalisti i “Rolling Stones”, është parë së fundi në shoqërinë e një vajze të re. E dashura e re e Jagger është 22-vjeçarja Noor Alfallah, producente amerikane, plot 52 vite më e re se legjenda e rrokut. Të dy janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit në Paris, ku Mick Jagger ndodhet për një tur muzikor. Tabloidi britanik shkruan se ylli i Rolling Stones është tërësisht i marrosur pas brunes së bukur, duke hedhur pas krahëve lidhjen me balerinën 30-vjeçare Melanie Hamrick, me të cilën ka pasur edhe fëmijën e fundit.


 Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *