• |
ide | kryesore

Britney Spears shet pikturën me lule për bamirësi(FOTO)

Paparazzi, Slider

Britney Spears ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim, pak javë më parë na u shfaq në një video teksa pikturonte, video që u shpërnda kudo brenda pak minutave.Por suksesi i pikturës duket se nuk qenka ndalur këtu. Në një koncert bamirësie në Las Vegas, ku ndodhi një sulm i fuqishëm terrorist, vepra e artit u shit plot 10.000$.Piktura u ble nga Robin Leach dhe paratë shkuan të gjitha për bamirësi.“Jam shumë krenare që e quaj Vegas- in shtëpinë time të dytë. Lulet në pikturë do të thonë një fillim i ri. Ju dua!” tha Britney në një videomesazh gjatë koncertit të bamirësisë.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu